Nyheter

Vill du prova på att spela bandy?

Publicerades den 6 november 2017 11:02.

Kontakta någon av våra ungdomsledare om du är nyfiken och vill prova på!
P19 (födda -02 -01 -00 -99 -98)
John-Erik Jansson john-erik.jansson@dina.se 070-699 28 96
Pontus Högman pontushogman@hotmail.com 0703629354

U14 (födda -03 -04 -05)
Patrik Sjolin patrik.sjolin@svenskcater.se 070-600 71 13
Burman, Tomas Tomas.Burman@jernbro.com 070-300 27 14
Dan Lundgren dan.lundgren@soderhamn.com 070-536 71 43
Pär Norling par.norling@yourvoice.se 070-580 10 69

U12 (födda -06 -07)
Jessica Dorf dorfan@hotmail.com 070-381 90 12
Ola Melin olanaprapat@hotmail.com 070-574 43 34
Tomas Olsson thomas@tosuspension.se 0702348884

U10 (födda -08 -09)
Magnus Sahlberg 070-2032199 magnus.sahlberg.@soderhamn.com
Tobbe Grundin 070-8584171 tobias.golfboden@gmail.com
Pär Johansson 0705602155 par.johansson@capremill.se

U8 (födda -10)
Christian Ehn Christian.ehn@telia.com,
Tjejbandy
Tilda Ersmar tildabt@gmail.com 076-1166569
Björn Ersmar 072-7235875

Kansliet
kansli@brobergsoderhamn.se 027015709

Broberg Bandy    

Dela på Facebook Dela på Twitter

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Huvudpartners