50/50-lotteriet

Köp våra populära 50/50 lotter!

Lotteriet där du i samband med varje hemmamatch kan vinna en kontantvinst.
Summan av sålda lotter delas lika mellan Broberg/Söderhamn och vinnaren. Nytt lotteri till varje hemmamatch!

Lotter finns att köpa hos:
Brobergs kansli
Coop Forum

Tempo (stan)

Hårtrimmarna
Gulf
ICA Alen Spelbutiken
Carolins Hårateljé
Vid matcherna

Lottpriset är endast 20 kr!!

Vinnare säsongen 2021/2022

DatumMatchVinst.nrVinstsumma
29 OktoberMotala14767900
31 OktoberFrillesås13055290
12 NovemberVästerås6367640
19 NovemberRättvik12326670
27 NovemberSandviken7059590
3 December Hammarby62110340
10 December Vetlanda 6207210
17 DecemberTellus 5856060
22 December Bollnäs124017490
05 JanuariEdsbyn9017320
10 JanuariVilla9345430
  
BROBERG/SÖDERHAMN reserverar sig för ev. felaktigheter ovan.

Huvudpartners